آفرند

پروفایلو

خانه / سرویس‌ها / پروفایلو

پروفایلو

پروفایلو

پروفایلو

پروفایلو چیست؟

وقتی صحبت از جوانسازی میشود ، همیشه پروفایلو یک درمان غیر جراحی، تحول آفرین و جدید در زمینه پوست میدرخشد که علاوه بر رفع چروک و خطوط صورت، مواردی همچون حالت ارتجاعی، بافت و رطوبت پوست را نیز بهبود می بخشد. و پوست شما را درخشان میکند این درمان برای کسانی که علائم پیری را روی پوست خود مشاهده میکنند بساز اثر بخش است. با افزایش سن، تولید کلاژن و الاستین در پوست بسیار کم‌میشود وکلاژن و الاستین موادی هستند که سبب ایجاد ظاهر تندرست و پر حجم پوست می شوند.
ژل پروفایلو از هیالورونیک اسید خالص ساخته شده و با داشتن تکنولوژی پیشرفته به بازسازی ساختارهای پوست کمک زیادی می کند. پروفایلو به طرز موثری تولید الاستین و کلاژن طبیعی را در پوست تحریک میکند و به پوست طراوت و ظاهری شاداب میبخشد پروفایلو به دلیل آزاد کردن آهسته هیالورونیک اسید تولید 4 نوع مختلف کلاژن و الاستین را تحریک می کند. این تحریک به بهبود چشمگیر کیفیت بافت پوست منجر می شود. در حال حاضر، پروفایلو تنها محصولی است که می تواند تولید طبیعی تمامی 4 نوع کلاژن و الاستین را تحریک کند. این ویژگی، ژل پروفایلو را به محصولی منحصر به فرد تبدیل کرده است.
از آنجایی که نتایج پروفایلو ظرف مدت کوتاهی (2 هفته) نمایان می شوند، این درمان یک گزینه عالی برای افرادی به شمار رفته که با مشکلاتی چون افزایش سن، خستگی یا تیرگی پوست و دهیدراته بودن پوست و کدر بودن پوست مقابله می کنند.
به طور کلی
‏Profhilo یک روش تزریق پوست برای بازسازی پوست است که حاوی یکی از بالاترین غلظت هایالورونیک اسید (HA) در بازار است ، به خصوص برای افرادی که پوست آنها فاقد حجم و خاصیت ارتجاعی است ، فرموله شده است.

پروفیلو چه مدت طول می کشد تا کار کند؟

اگرچه درمان های Profhilo می توانند فوراً پوست را جوان و آبرسانی کنند ، اما نتیجه کار 2 تا 6 هفته طول می کشد نمایان شود، زیرا درمان تزریقی به پخش شدن و تحریک تولید کلاژن و الاستیک در بدن شما نیاز دارد.

‏Profhilo برای چه چیزی خوب است؟
نه تنها چین و چروک را بهبود میدهد بلکه با آزاد شدن آهسته HA توسط Profhilo تولید کلاژن میکند و الاستین را تحریک میکند، که با گذشت زمان به بهبود رنگ پوست ، افزایش آبرسانی و کاهش خطوط ریز کمک می کند.

هر چند وقت یک بار به Profhilo نیاز دارید؟
پروفایلو بسته به ناحیه ای که تحت درمان قرار می گیرد به صورت خاصی به پوست تزریق می شود. ۲ بار تزریق به فاصله 4 هفته ، لازم است و بعد از آن تا یک سال نیاز به تزریق مجدد ندارد

پروفایلو می تواند مزایای زیر را برای افراد به همراه داشته باشد:

*  بهبود تناژ پوستی و بافت پوست
*  افزایش سفتی و جلوگیری از افتادگی پوست
* لیفت پوست
*  شفاف کردن پوست
*  آبرسانی عمقی پوست
*  جوانسازی قسمت های خسته و پیر پوست
*  تحریک تولید کلاژن
*  کاهش خط ها و چین و چروک های پوستی
*  ظاهرطبیعی پوست اما صاف تر، سالم تر، نرم تر و جوان تر

عوارض جانبی پروفایلو چیست؟
بلافاصله پس از درمان امکان بروز مقداری قرمزی در ناحیه تزریق و در بعضی از افراد احتمال کمی خارش، حساسیت به لمس و تورم در ناحیه درمانی وجود دارد. این موارد معمولا ظرف 24 ساعت برطرف می شوند.

پروفایلو بهتر است یا هایفوتراپی
پروفایلو در واقع یکی از پر غلظت ترین هیالورونیک اسیدهای موجود در بازار است که نه تنها در آبرسانی پوست بلکه در فرمدهی و رفع شلی پوست تاثیر می گذارد. این روش درمانی به تنهایی و در ترکیب با سایر روشها در جوانسازی پوست تاثیر دارد. این محصول به مدت28 روز در پوست باقی می ماند و 4 نوع کلاژن متفاوت و الستین را با آزاد سازی تدریجی هیالورونیک اسید تحریک می کند.و این انگیزش منجر به بهبود کیفیت و سفتی پوست خواهد شد.
پروفایلو با آزاد شدن تدریجی از کمپلکس هیالورونیک اسید هیبریدی خود منجر به هیدراسون و آبرسانی پوست بویژه اپیدرم میشود.از مزایای دیگر پروفایلو افزایش ایجاد کلاژن تیپ 1 و 3 در فیبروبلاستها و تیپ 4 و 6 کلاژن در کراتینوسیتها است.این اتفاق منجر به بهبود کیفیت و آب در هر دولایه اپیدرم و درم شده و تولید هیالورونیک اسید و الاستین را در ایجاد پوست جوانتر تحریک می کند.
‏High-intensity focused ultrasound) HIFU) یکی از رایج ترین تکنیک های غیر تهاجمی در سفتی پوست صورت و گردن محسوب می شود. هایفو با انتقال امواج اولتراسوند متمرکز به لایه های عمقی پوست اثر خود را اعمال می کند.مکانیسم سفتی پوست توسط HIFU  بر تولید کلاژن به واسطه حرارت در درم و سیستم اپونورز عضلات که به اختصار SMAS نام دارد می باشد.اگرچه HIFU  برای بسیاری افراد مفید است ولی گاهی عارضه اتروفی چربی در تعداد محدودی افراد گزارش شده است . استفاده از این تکنولوژی را در افراد با صورت لاغر محدود می کند.
در مورد هایفو که کاربرد زیبایی آن از سال 2008 آغاز شد و در سال 2009 توسط FDA در لیفت ابرو بکار رفت باید گفت این وسیله در سال 2014 توسط FDA  جهت بهبود خطوط و چروک های گردن و بالای قفسه سینه تایید شد. یکی دیگر از کاربردهای هایفو در درمان تومورهاست. این روش بیشتر در ایجاد لیفت صورت بویژه در افراد جوانتر که نمی خواهند ریسک جراحی و عوارض آن را داشته باشند مناسب است.هایفو چندین مزیت زیبایی دارد از جمله: کاهش چین و چروک، سفت کردن پوست شل گردن، لیفت گونه، ابرو و پلک، بهبود زاویه فکی و سفتی پوست و خطوط دکولته می گردد.
انرژی متمرکزاولتراسوند با تجمع گرما در لایه زیرین پوست منجر به ساخت کلاژن های جدید و بهتر از کلاژنهای قبلی شده و بتدریج منجر به بهبود کیفیت پوست خواهد شد. تغییرات ایجاد شده توسط هایفو برای اثر بخشی به 6 ماه زمان احتیاج دارد.