آفرند

هایفوتراپی

خانه / سرویس‌ها / هایفوتراپی

هایفوتراپی

هایفوتراپی

تنها در یک جلسه دوست خود رو به ۱۰ سال قبل برگردانید

‏ HIFU چیست؟

HIFU مخفف "امواج اولتراسونیک (امواج متمرکز ماورای صوت) با شدت بالا" است ، این روش درمانی می تواند اعماق مختلف بافت بدن را برای سفت شدن پوست ، لیفتینگ پوست و کانتورینگ بدن هدف قرار دهد. وکاملاً غیر تهاجمی است ، HIFU با هدف قرار دادن لایه های عمیق پوست کار می کند - باعث تولید رشته های کلاژن والاستین جدید و بازسازی درست آنها در منبع می شود.

این طول‌ موج، به‌همراه خود حرارت و انرژی معینی را به SMAS وارد نموده و باعث جوانسازی و کشیــد‌گی و لیــفت پـوست میشود.

این روش بعضاً "Lifthtime Face Lift" نامیده می شود زیرا درمان سریع ، بسیار قابل تحمل است و بدون دوران نقاهت است یعنی شما بعد از انجام هایفوتراپی میتوانید به کارهای روزانه خود ادامه دهید.

‏HIFU برای صورت

درمان HIFU برای صورت به عنوان لیفت صورت غیرتهاجمی عمل می کند. پوست را سفت می کند ، چین و چروک ها را از بین می برد ، منافذ پوست را کوچک می کند ، خط V و خطوط Jowell را هدف قرار می دهد و باعث فرمدهی صورت میشود.
‏HIFU باعث بهبود رنگ پوست ، منافذ ، روشنایی و حالت ارتجایی پوست می شود.

‏HIFU برای کاهش وزن و کاهش سایز

از کارتیج های 8 Ultraformer و 13 mm برای بدن استفاده می شود ، از انرژی HIFU برای هدف قرار دادن لایه چربی و از بین بردن سلول های چربی استفاده می شود. HIFU برای کانتورینگ بدن ،بعد از بارداری ، چربی شکم ، بازو، ران ها و زیر باسن ایده آل است. برای لیفت باسن بسیار موثر است. حتی می تواند پوست روی زانوها و بازوها سفت کند ، و به بهبود ظاهرچروک های پوست بر اثر پیری کمک می کند. HIFU یک روش درمانی بسیار موثر برای کو کردن سایز و کاهش چربی است - در عین حال پوست را سفت می کند

متداول‌ترین ناحیه‌های قابل درمان به روش هایفوتراپی عبارت است از:
ابرو و پیشانی
چانه
گردن
گونه
بخش پایین صورت(فک)
خط فک و غبغب

و برای بدن:
شکم
پهلوها
ران
بازو
و...

هایفوتراپی برای چه افرادی مناسب است؟

این روش برای افرادی مناسب است که پوست آنها تا حدی "شل شده" که قابل مشاهده است و حس می‌کنند استحکام و سفتی پوستشان کاهش یافته است. افتادگی ابرو و یا پلک اغلب اولین نشانه "پیری" پوست است. به طور معمول افرادی که دارای شل شدگی خفیف تا متوسط پوست هستند، و بعضی افراد برای پیشگیری از این مشکلات متقاضیان مناسبی برای هایفوتراپی می‌باشند.
این تکنیک، افتادگی خفیف تا متوسط پوست شل و یا ضعیف شده را برطرف می‌سازد و به طور خاص، از طریق ترمیم و جوان‌سازی عمیق پوست، موجب لیفت ابرو و پیشانی می‌شود که این به نوبه خود باعث کاهش پوست اضافی، نمایان شدن فرم اصلی چشم‌ها و بهبود ظاهر کلی و جوان‌تر شدن صورت می‌شود. هایفو تراپی علاوه بر لیفت کامل صورت، برای لیفت گردن، قفسه سینه، بازوها، آرنج، شکم، ران‌ها و زانوها نیز انجام می‌شود.

مردان متقاضیان بسیار خوبی برای هایفوتراپی هستند، زیرا این روش نیاز به دوره بهبودی و نقاهت ندارد و این اجازه می‌دهد تا افراد بتوانند بلافاصله به فعالیت‌های روزانه خود بازگردند. به این دلیل، هایفوتراپی یک روش مناسب است.

 

هایفوتراپی برای چه افرادی نیست؟؟؟
در افرادی که دارای دیابت پیشرفته هستند
وجود عفونت فعال در ناحیه درمان
خانم باردار
داشتن زخم یا تبخال فعال در محل مورد درمان
وجود پروتز فلزی یا استنت قلبى
بیماران صرعی

ماندگاری اثر هایفوتراپی (HIFU) چقدر است؟
بسته به میزان شلی و نوع رژیم غذایی ، سن،ژنتیک و… لیفت ناشی از هایفو( HIFU) حدود 2 سال باقی می ماند .افرادی که تمایل دارند نتیجه ماندگارتر داشته باشند می توانند هر1- 2 سال یکبار این روش را تکرار کنند تا همیشه جوان بمانند.

مزایای هایفوتراپی نسبت به روشهای دیگر جوانسازی و لیفت مثل جراحی، نخ لیفتینگ ،آراف و .... چیست؟
بدون جراحی ( بدون عوارض جراحی و بیهوشی)
کار غیر تحاجمی وسرپائی
فقط در یک جلسه ( بدون نیاز به جلسات مکرر)
بدون خطر ( کاملاً ایمن)
نتایج ماندگار (بدون بازگشت)
عدم نياز به داشتن محيط استريل براي انجام هايفو
بدون خون ريزي
نتيجه خوب درماني
عوارض بسيار كم
نداشتن محدوديت سني
روش كار ساده
قابليت تكرار
درد ندارد (چون درد غیر تحملی ندارد در بسیاری از افراد حتی نیاز به بی حسی موضعی هم ندارد).
روشی بی‌خطر و ایمن برای انسان می‌باشد چون هیچ نوع اشعه‌ای ندارد

 

انجام هایفوتراپی چقدر طول می‌کشد؟

طول مدت درمان بستگی به منطقه تحت درمان و برنامه درمانی مشخص شده برای شما بستگی دارد. مثالا هایفو تراپی کامل صورت تنها حدود یک ساعت طول می‌کشد که نصف تایم برای بیحسی موضعی و بقیه تایم کار روی ناحیه مورد نظر هستش

 

آیا هایفوتراپی عوارض جانبی دارد؟

در بعضی از افراد بعد از انجام هایفوتراپی ممکن است مقداری قرمزی و یا تورم را در منطقه درمان مشاهده کنیم و کمی احساس کشیدگی پوست داشته باشید. این علائم در عرض چند ساعت ناپدید خواهد شد، و نشان دهنده این است که پوست شما روند بازسازی کلاژن را آغاز کرده است. ایمنی و بی‌خطر بودن هایفوتراپی و اثرات سفت‌کنندگی آن بر پوست از نظر بالینی به اثبات رسیده و اثرات جوانسازی آن طبیعی و تدریجی می‌باشد.

چه مدت طول میکشد تا اثرات هایفوتراپی را روی صورت مشاهده کنیم؟
همان لحظه بعد از انجام هایفوتراپی شما ۵ تا۱۰٪ تغییر را روی صورت خود مشاهده میکنید که کاملا تغییر چشمگیری است چون هیچ چیز خارجی از قیبل (فیلر و...) به پوست شما تزریق نشده و پوست شما خودش شروع به تولید کلاژن و الاستین مورد نیاز میکنه و شما بعد از انجام هایفوتراپی روند پیری پوستتون به طور کامل استپ کرده و روند جوانسازی استارت خورده و پوست شما هر روز تغییر میکند
که این پروسه حداقل ۶ ماه طول میکشد که معمولا به مراجعین گفته میشود حداقل ۳ ماه بعد صورت خودشون رو با قبل از انجام هایفوتراپی مقایسه کنند